Wydarzenia studenckie

#biotech HR open days

Zapraszamy już 15 marca 2021 na konferencję #biotech HR open days.

AGENDA:

#1

DNA KARIERY czyli jak kształtować swoją profesjonalną ścieżkę.

KARIERA – Czym jest? Jak być kierowcą nie pasażerem?
PROFESJONALNY KOMPAS – Kompetencje przyszłości i świadoma nawigacja zawodowa.
GPS – Akceleratory i pułapki rozwojowe.
RADAR – Jak namierzyć odpowiednie miejsce i stanowisko pracy

Poprowadzi ją Karina Popieluch – Konsultant, Trener biznesu, Wykładowca Akademicki, Coach ICC. Absolwentka m.in. MBA HR, Akademii Profesjonalnego Trenera Biznesu oraz studiów na kierunkach: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz ZZL.
Pomysłodawca i kierownik pierwszych w Polsce studiów podyplomowych HR Business Partner i Senior HR Business Partner, wykładowca na studiach MBA oraz studiach podyplomowych z obszaru HR, Członek Executive Education Advisory Board wspierającej działania Koźmiński Business School oraz Partner Merytoryczny Akademii Leona Koźmińskiego. Członek rady merytorycznej czasopisma branżowego HR Business Partner.
W kwietniu 2018 jej osiągnięcia zostały uhonorowane nagrodą Polish Businesswomen Awards w kategorii
„Lider w obszarze strategicznego Zarządzania Zasobami Ludzkimi”.
Więcej: www.KaiZenHR.pl

#2

Jak odnaleźć swoje miejsce w świecie biotechnologii?

Pani Karolina Dzwonek jest z wykształcenia biotechnolożką z doktoratem z zakresu biologii molekularnej. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu zespołów badawczych oraz zarządzaniu projektami drug discovery w onkologii i pulmonologii. Pracowała zarówno w jednostkach naukowych jak i w firmach biotechnologicznych, a obecnie pełni funkcję Medical Affairs Manager w Philip Morris. Zajmowała się wdrażaniem projektów innowacyjnych i wsparciem procesu transferu technologii. Doradza w zakresie rozwoju badań aplikacyjnych i biotechnologii w Polsce. Wspiera projekty opracowania nowych leków na ich wczesnym etapie. Prowadzi szkolenia dla naukowców z zakresu komercjalizacji, zarządzania zespołem i rozwoju kariery zawodowej. Jest absolwentką Leadership Academy for Poland. Jest mamą trójki dzieci.

#3

Branża #biotech pod mikroskopem – stanowiska, wynagrodzenia, kanały poszukiwań z perspektywy headhuntera.

Panel poprowadzi Anna Piekut – Rekruter, Konsultant, Trener, Partner ECI Meissner & Partners.
Posiada dwudziestoletnie doświadczenie obszarze rekrutacji na wszystkie poziomy stanowisk: executive, menadżerskie, specjalistyczne i podstawowe oraz w obszarze rekrutacji masowych. Współpracuje z dużymi, międzynarodowymi korporacjami, jak również z niewielkimi organizacjami.
Prowadzi projekty rekrutacyjne, doradcze oraz szkolenia z zakresu rekrutacji i onboardingu. Komentatorka rzeczywistości branżowej w czołowych mediach w Polsce (TVP, Gazeta Wyborcza, Radio Chilli Zet, HRPolska, GoldenLine), a także prelegentka podczas konferencji branżowych, takich jak Kurs na HR czy Master Class HR. Współautorka kursu online dla poszukujących pracy pt. Sukces To Ja, zrealizowanego we współpracy z Fundacją Sukces Pisany Szminką.
Certyfikowany użytkownik i instruktor narzędzia MPA, EASI, ACE.Certyfikowany trener narzędzia PersoIn.
Absolwentka UMCS w Lublinie na kierunkach filologia ukraińska i animator kultury na Wydziale Psychologii i Pedagogiki. Współpracowała z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

#4

biotech SHOWROOM, czyli aktualne oferty pracy w BIOTECH przedstawione przez specjalistów

Zapisy:
www.cebioforum.pl