Wydarzenia studenckie

Pierwszy krok do IT

Zdobądź umiejętności niezbędne do pracy w IT i zrealizuj pierwsze projekty, którymi pochwalisz się w swoim CV! Weź udział w bezpłatnych programach szkoleniowych online @INCO Polska, które wspieramy jako Partner społecznościowy.

Jesteś początkujący_a i dopiero szukasz swojego miejsca w branży tech? Aplikuj do GET INTO TECH: https://www.incopolska.org/get-into-tech, a w 5 tygodni poznasz różne ścieżki kariery, podstawy digital marketingu i SEO oraz nauczysz się tworzyć strony internetowe. Termin zgłoszeń upływa 13 sierpnia

Pierwsze kroki z programowaniem masz już za sobą? Jesteś ambitny_a i zmotywowany_a do działania? Weź udział w INCODE, 3-miesięcznym, intensywnym kursie, który przygotuje Cię do pracy jako web developer_ka: https://www.incopolska.org/incode. Termin zgłoszeń upływa 20 sierpnia

Kursy, które ruszają niedługo i do których właśnie rekrutujemy uczestników_czki – z woj. mazowieckiego, niepracujący_e lub pracujący_e dorywczo, zmotywowani_e:

Get Into Tech – 5tygodniowy kurs dla osób zainteresowanych nowymi technologiami, które szukają swojego miejsca w branży tech. Uczestnicy_czki poznają możliwe kierunki rozwoju, uczą się tworzyć strony internetowe i prowadzić działania marketingowe online. Pracują na prawdziwych case’ach. Opracowują rozwiązanie technologiczne dla istniejącej firmy lub organizacji i prezentują je klientowi. Wszystko to we wspierającej i bezpiecznej atmosferze, przy wsparciu grupy i trenerki.

INCODE – 12-tygodniowy, intensywny kurs dla osób, które pierwsze pierwsze kroki w nauce programowania mają już za sobą, znają podstawy HTML-a, CSS-a i JavaScriptu, ale chcą przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom i szukają wsparcia w tym zakresie. Przygotowuje do pracy na stanowisku web developerka_ki. Zapewnione niezastąpione wsparcie doświadczonych mentorów_ek i innych uczestników_czek kursu.

❗ Obecny nabór dotyczy osób z woj. mazowieckiego.