Praktyki Staże

Praktyki w Adecco Poland Sp. z o.o.

Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku podpisała umowę współpracy w zakresie praktyk studenckich z firmą Adecco Poland Sp. z o.o. w Warszawie.

Praktyki można odbywać w Adecco Poland Sp. z o.o., Oddział w Płocku, przy ul. Grodzkiej 15 lok. 1przy ul. Grodzkiej 15 lok. 1

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego. W Polsce działa od ponad 20 lat. Swoja wiedzą i doświadczeniem służy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. Firma Adecco zatrudniła setki tysięcy pracowników i choć cały czas idzie z duchem zmian, wartości jakimi się kieruje pozostają takie same. Te  wartości to koncentracja na kliencie, pasja, odpowiedzialność, przedsiębiorczość i współpraca.

Praktyka skierowana jest przede wszystkim do studentów Wydziału Zarządzania oraz Wydziału Administracji.

Zadania:
Praktyka w Adecco będzie polegała na pomocy administracyjnej i rekrutacyjnej:

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych,
  • wystawianie skierowań na badania lekarskie,
  • sprawdzanie ewidencji czasu pracy,
  • kompletowanie dokumentów,
  • wstawianie ogłoszeń,
  • poszukiwanie alternatywnych źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • selekcja CV,
  • przedstawianie ofert kandydatom,
  • wstępne rozmowy kwalifikacyjne.

Wymagania:

  • wysoka komunikatywność,
  • samodzielność,
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych.

Oferujemy:

  • praktyki w firmie o międzynarodowej renomie,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego i praktycznych umiejętności w danym obszarze,
  • zdobycie wiedzy związanej z procesami rekrutacji,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • referencje po odbyciu praktyk.

Studenci zainteresowani odbyciem praktyk proszeni są o kontakt z Biurem Karier Zawodowych SWPW w Płocku.