Praktyki Staże

PROGRAM STAŻOWY „KIERUNEK ORLEN”

Jeżeli chcesz dobrze rozpocząć swoją karierę zawodową zaaplikuj do programu stażowego Kierunek ORLEN i dołącz zrealizowane case study. 

Jeżeli jesteś studentem ostatnich lat lub absolwentem studiów wyższych, bądź chcesz zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową – spróbuj swoich sił w flagowym programie stażowym Kierunek ORLEN. To program płatnych staży, realizowanych w Spółkach Grupy ORLEN: PKN ORLEN, ANWIL, ORLEN CUK – Centrum Usług Korporacyjnych, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Serwis, ORLEN Upstream. Rekrutacja do programu jest realizowana dwa razy w roku.

Uczestnicy pod okiem ekspertów przygotowują się do wykonywania zadań w wybieranej specjalności zawodowej. Staż trwa od 6 do 12 miesięcy, odbywa się m.in. w Płocku, Warszawie, Włocławku, Trzebini, Jedliczach. Najlepsi stażyści mają szansę na zatrudnienie.

STAŻ WIELU MOŻLIWOŚĆI WYBORU
W aktualnej edycji 2020/2021 program Kierunek ORLEN jest realizowany w następujących Spółkach Grupy ORLEN: Anwil, ORLEN CUK – Centrum Usług Korporacyjnych, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, PKN ORLEN, ORLEN Południe, ORLEN Serwis, Orlen Upstream.

Staże odbywają się w jednej ze Spółek Grupy między innymi w: Płock, Warszawa, Włocławek, Trzebinia, Jedlicze. Stażyści w trakcie stażu realizują zadania w wybranej przez siebie Spółce i lokalizacji. Pod okiem opiekunów wykonują zadania w wybranej specjalności zawodowej:

R&D/B+R
Inwestycji
IT
HR
Sprzedaży
Finansów
Handlu
Logistyki
Zakupów
Strategii i Rozwoju
Ochrony Środowiska/BHP
Produkcji/Rafinerii i Petrochemii

KORZYŚCI ZE STAŻU W GRUPIE ORLEN
Staż w Grupie ORLEN to przede wszystkim możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnym polskim koncernie działającym w kilku krajach świata. Założeniem stażu jest przygotowanie do pracy na stanowisku zgodnym z wykształceniem i zatrudnienie najlepszych. Stażyści realizują zadania merytoryczne osadzone w praktyce biznesowej przy stałym, indywidualnym wsparciu opiekuna i zespołu. Rozwijają również kompetencje miękkie podczas warsztatów i spotkań w gronie społeczności stażystów.

Niezmiennie, wspólnym celem programu Kierunek ORLEN pozostaje praktyczne przygotowanie do realizacji zadań na konkretnym stanowisku i przygotowanie do rozpoczęcia pracy w konkretnym obszarze lub zespole.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertami stażu: https://www.orlen.pl/…/Strony/Program-stażowy-Kierunek-ORLE…
https://www.orlenlaboratorium.pl/…/Kariera/Strony/Staże.aspx
https://www.orlen.pl/…/Kari…/Aktualnosci/Strony/default.aspx